page-heading8

Výrobky z gumového recyklátu

Výrobky z gumového recyklátu mohou být použity jako povrch dětských hřišť, sportovních ploch nebo koňských stájí. Jiný způsob použití pak dovoluje využít takovýchto produktů k tlumení zvuků a vibrací nebo jako odhlučnění tramvajových kolejí.

Tlumení hluku a vibrací

Díky unikátním technickým vlastnostem základního materiálu jsou tyto produkty ideální pro použití jako prostředek tlumící hluk a vibrace.

Povrchy sportovišť

Materiál lze využít jako pochozí plochy tělocvičen, zimních stadionů, atletických stadionů a sportovišť.

Použití na dětských hřištích

Výrobky určené pro využití na dětských hřištích jsou téměř bezúdržbové a zachovávají si dlouhodobě své vlastnosti a strukturu. Díky speciálním prvkům je možné vytvořit hřiště bezbariérově přístupná. Na barevně kontrastním povrchu jsou dobře viditelné nebezpečné předměty (úlomky skla, jehly, nedopalky cigaret), které mohou být takto rychle a jednoduše odstraněny. Povrchy jsou vodopropustné a umožňují tak odtok dešťové vody. Variabilní tloušťka jednotlivých prvků umožňuje vytvořit bezpečný prostor pro pohyb dětí při osazení hřiště různými herními prvky.

Použití v koňských stájích a na závodištích

Výrobky z gumového recyklátu lze velmi dobře využít v těchto zařízeních. Speciální povrch tlumí nárazy a díky protiskluznosti je bezpečný pro pohyb koní po něm. Výrobky mohou být dodávány v úpravě, kdy propouští vodu nebo i jako výrobky nepropustné. Tato variabilnost umožňuje využití výrobků k různým účelům, od pochozích venkovních ploch, přes ustájení až k mycím boxům.

Ostatní možnosti použití

Produkty jsou velice variabilní a mají tak velkou škálu použití. Lze z nich vytvořit příjezdové cesty, povrchy balkonů, teras, plochých střech nebo například povrch v blízkosti bazénů. Některé z příkladů použití naleznete v galerii níže.

Přehled výrobků